Budovy bude predávať virtuálna realita

  • 29. 10. 2017

[caption id="attachment_177" align="alignright" width="300"]Budovy bude predávať virtuálna realita[/caption]

Špičky slovenského developmentu a príbuzných odvetví sa stretnú v Bratislave počas konferencie Real Estate Market 2017. Na čo sa môžete tešiť? Odborné fórum otvorí napríklad tému tvorby nových zón a marketingové aktivity rezidenčných projektov. Dozviete sa, či už dnes kupujúcich ovplyvňuje pri výbere bytu virtuálna realita.

Takmer každý týždeň je ohlásený nový developerský projekt. Kam povedie stavebný boom? Aké strategické priority rozvoja má hlavné mesto a sú v súlade s prioritami developerov? Odpovede prinesie prvý blok s tradičným úvodom primátora, s účasťou Ingrid Konrad, hlavnej architektky Bratislavy a zástupcov významných mestotvorných developerov, ktorí vytvárajú alebo menia tvár celých štvrtí HB Reavis, J&T Real Estate a YIT.

Ako sa odlíšia rezidenčné projekty pri tak širokej a stále sa rozširujúcej ponuke? Stratégiu predaja v rezidenčnom developmente prídu na konferenciu predstaviť Herrys a ITB Development a odborníci na reklamu ImageWell a štúdio +421 Studio. Objasnia účastníkom napríklad predajné stratégie pred a po kolaudácii projektu a marketingové kanály, ktoré efektívne oslovia stále náročnejšieho kupujúceho. Organizátor očakáva živý diskusný panel a množstvo konkrétnych príkladov z praxe, ktoré budú podložené reálnymi dátami. Dozviete sa, či existuje univerzálna stratégia predaja a aké sú odlišnosti jednotlivých projektov. Samostatný blok sa bude venovať realitnému právu, okrem iného aj so zameraním na problematiku nájomných zmlúv.

Trendy, vízie a smerovanie kancelárskeho trhu budú v panelovej diskusii rozoberať odborníci od poskytovateľov realitných služieb (Cushman & Wakefield), cez dodávateľov a tvorcov interiéru (Nowy Styl Group), až po developerov administratívnych nehnuteľností (Trigranit, HB Reavis, J&T Real Estate). Nájomníci a klienti dnes očakávajú nielen dobrú dopravnú dostupnosť, ale aj kvalitné budovy, vlastným charakterom architektúry a možnosťou prispôsobiť si interiér na mieru.