YIT spúšťa predaj bytov v druhej etape projektu Nuppu

  • 26. 4. 2017

[caption id="attachment_6043" align="alignright" width="300"]YIT spúšťa predaj bytov v druhej etape projektu Nuppu[/caption]

Spoločnosť YIT Slovakia v týchto dňoch spúšťa predaj bytov v druhej etape projektu Nuppu. Ružinovský rezidenčný projekt, ktorého názov v preklade znamená „púčik“, poskytne svojim budúcim obyvateľom funkčne riešené byty z kvalitných materiálov a výhodnú lokalitu s výbornou dostupnosťou. Hlavným benefitom projektu bude rozsiahly spoločný park. Druhá etapa prinesie spolu 106 bytov a 2 obchodné priestory a plánovaný termín jej ukončenia je koncom roka 2018.

V Nuppu vznikne nová mestská štvrť aj komunita Samostatné bytové domy Nuppu majú podobnú kompozíciu, no predsa je každý originálny. Líšia sa farbou a názvom – po mimoriadne úspešnej prvej etape Lilja prichádza Tulppaani, čo po fínsky znamená tulipán. Táto etapa ponúkne 106 bytov s výmerou 37 až 88 m2, pričom najviac zastúpené budú dvojizbové byty.

„Tak, ako pri všetkých našich projektoch, aj pri Nuppu dbáme predovšetkým na praktické dispozície a kvalitné materiály. Okrem toho sa ale zameriavame aj na to, čo obyvatelia nájdu mimo svojich bytov. Snažíme sa tak budovať ucelené a kompaktné mestské štvrte vrátane potrebnej vybavenosti, obchodných priestorov ako aj areálov pre oddych a relax v ich bezpros-trednom okolí. Aj preto bude tretinu celého územia tvoriť park. To všetko prispieva k tomu, aby sa tu vytvorila ucelená a dobre komunikujúca komunita,“ vysvetľuje Milan Murcko, generálny riaditeľ spoločnosti YIT Slovakia. ** Oddychová zóna aj množstvo zelene priamo pod oknami** Na území bývalého priemyselného areálu spoločnosť YIT Slovakia vybuduje takmer dvojhektá-rový park s mobiliárom ako je detské ihrisko, fitness prvky, športoviská, oddychové sedenia, vrátane intenzívnej zelene. Cieľom je vytvoriť bezpečnú oddychovú zónu s pestrými aktivitami pre príjemné trávenie času pre rodičov s deťmi, susedov a priateľov. Samozrejmosťou projektu je aj podzemná uzatvorená garáž a vonkajšie parkovacie státia, ktoré poskytnú dostatok parkovacích miest pre obyvateľov aj návštevy. V cene bytu je zahrnutá aj pivničná kobka. Viac informácií nájdete na http://www.yit.sk/…-bytov/nuppu.