Cooperate buduje projekt multifunkčnej zóny D2 Centrum

10. 12. 2013

Cooperate pokračuje v príprave zón pre medzinárodných aj lokálnych investorov v oblasti čerpacích staníc, retailu a industriálnych zón. Po dvoch rokoch bola ukončená prvá fáza prípravy projektu D2 Centrum získaním územného rozhodnutia pre výstavbu čerpacej stanice, v blízkosti logistických a výrobných parkov na diaľnici D2. V súčasnosti pôsobí v danej oblasti celkom 35 spoločností v troch priemyselno-logistických parkoch.

„Po úspešnom etablovaní viac ako 250 000 m2 logistických a výrobných priestorov v okolí Lozorna reagujeme na záujem viacerých spoločností pripraviť územie na obslužné činnosti. Záujem prejavili prevádzkovatelia čerpacích staníc, reštaurácií, ako aj predajno-servisných stredísk pre osobnú a nákladnú dopravu. Veríme, že do polovice budúceho roka D2 Centrum poskytne prvé služby ostatným spoločnostiam v okolí,“ vysvetľuje zámer rozvoja Michaela Franeková, projektová manažérka spoločnosti cooperate.

D2 Centrum bude slúžiť obyvateľom a investorom v okolí nielen na načerpanie pohonných hmôt, ale tiež ako nákupné a gastro-relaxačné centrum, ktorého zámerom bude sprístupnenie a skvalitnenie služieb v okolí D2 Centra.

Počet shlédnutí: 0