M2: Nové obchodné centrum v Bratislave miesto prázdnej časti Shopping Palace

6. 9. 2015

Prázdna druhá etapa obchodného centra Shopping Palace na bratislavských Zlatých pieskoch sa úplne zmení. Nevyužívané priestory získali nového majiteľa, ktorý pripravuje rebrand a kompletnú rekonštrukciu objektu na centrum M2 s podtitulom Všetko pre bývanie. Štvorpodlažný objekt za strediskom v smere na rekreačný areál jazera dnes vlastní spoločnosť Všetko pre bývanie, a.s. „Našim zámerom je z pohľadu komplexnosti sortimentu a komfortu nákupu vytvoriť vlajkovú loď pre nábytok a bývanie pre hlavné mesto a širšie okolie,“ vysvetľuje Martin Borkovič, predseda predstavenstva firmy a spolumajiteľ.

Centrum je podľa investora dokončené v štandarde holopriestorov a pripravené na prenájom. „Stavebné úpravy sa týkajú najmä dokončenia obchodných jednotiek v zmysle dohodnutých podmienok s nájomcami,“ dodáva Juan Ramón Hernández Soublet, podpredseda predstavenstva, taktiež spolumajiteľ.

Predajná plocha nového strediska M2 dosiahne 25-tisíc m2a prinesie 60 prevádzok. Aktuálna obsadenosť dosahuje 8 400 m2, ktoré si podelí trinásť obchodníkov. Developer rokuje aj s ďalšími záujemcami o zhruba polovicu kapacitu, otvorenie je naplánované na jar 2016.

Viac na: http://reality.etrend.sk/…-palace.html

Zdroj: Ľuboš Mistrík, eTrend

Počet shlédnutí: 0