Rezidencia Draždiak – nový rezidenčný projekt v Petržalke

4. 9. 2013

ATM Development s.r.o. spustil predaj bytov v rámci svojho najnovšieho projektu Rezidencia Draždiak. Polyfunkčný bytový komplex bude v susedstve už v súčasnosti postaveného objektu, ktorý tvorí deväť podlažná budova na Antolskej ulici. v Bratislave. Projekt je situovaný v atraktívnom prostredí Veľkého a Malého Draždiaka, Chorvátskeho ramena, lesoparku, cyklotrasy a v blízkosti samotného Dunaja.

Nosnou časťou projektu je bytová časť, ktorá ponúka viac ako 150 bytov a apartmánov v rôznych dispozíciách od 1 až po 4 izbové byty, pričom na jedenástom nadzemnou poschodí sa nachádzajú byty s rozľahlými terasami. Priemerná predpredajná cena bytu je 1 700 €/m2 s DPH. Byty ponúkajú výhľad na pokojnú zalesnenú zónu, a priamy výhľad na vodnú plochu jazera Veľký Draždiak.

Na nádvorí stavby developér plánuje vybudovať oddychovú zónu pre obyvateľov. „Projektom chceme nadviazať na úspešnú prvú fázu a priniesť do Petržalky ďalší projekt pre aktívnych ľudí, milovníkov športu a zdravého života. Poloha, ktorá poskytuje nerušené bývanie a výbornú dostupnosť boli pre nás prioritou pri výbere nášho investičného zámeru“ hovorí konateľ ATM Development s.r.o. pán Ing. Karol Urban.

Kolaudácia projektu je naplánovaná na jar 2015.

Investormi projektu Rezidencia Draždiak sú Vodohospodárskych stavieb a.s. a architektonický a projekčný ateliér Bajoprojekt. Konzultačné a predajné služby zastrešuje spoločnosť The Advisors s.r.o.

Vizualizácia: Rezidencia Draždiak, zdroj: The Advisors

Počet shlédnutí: 2